Najlepsze Etui na kredki

Kiedy 15 lat temu moja mama uszyła pierwsze Etui na kredki odpowiadające na moje potrzeby, wiedziałam, że to przełomowy moment. Do dziś mam ten stary, wysłużony model mamy. Projekt stał się pierwowzorem Etui na kredki KACASE, który został objęty patentem.

Profesjonalne Etui na kredki KACASE mieści 66 kredek do makijażu. Mocna, specjalnie dobrana guma utrzymuje kredki na miejscu. Wszystkie kolory kosmetyków są doskonale widoczne. Wzór i rozmiary Etui zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić szybkie, bezproblemowe rozkładanie i pakowanie. Nie ma mowy o żadnym przeszukiwaniu kosmetyczek. Etui na kredki można rozłożyć szybkim ruchem i sprawnie zwinąć w pakowny, niewielki rulon. Nie znajdziecie podobnego wzoru, który do tego stopnia ułatwia pracę. KACASE oferuje najlepsze profesjonalne Etui na kredki dla makijażysty!

Profesjonalny zestaw makijażysty - transparentne torby, kosmetyczki i etui.

Praca makijażysty wymaga szybkości, sprawnego działania i praktycznych rozwiązań. Ciągły pośpiech, zmiany miejsca pracy i podróże, którym towarzyszy nieustannie przenoszenie kosmetyków, wymagają funkcjonalnych akcesoriów. Transparentne akcesoria KACASE to odpowiedź na wszystkie potrzeby makijażysty, które doceni każdy profesjonalista.

fundusze.jpg