KACASE Profesjonalna kosmetyczka czarna, mała

Oceń produkt

  • Przeźroczyste wykończenie umożliwia natychmiastową identyfikację zawartości i gwarantuje perfekcyjną organizację kosmetyków.
  • Idealna w pracy makijażystów, wizażystów, stylistów fryzur oraz w podróży, szczególnie podczas kontroli bagażowej na lotniskach.
  • Przemyślany rozmiar i kwadratowy kształt z centralnie umieszczonym zamkiem błyskawicznym i wzmocnionym dnem, zapewnia wygodny dostęp i optymalną pojemność.
  • Wysokiej jakości materiały łatwe do utrzymania w czystości (pełna zmywalność płynem micelarnym lub delikatnym mydłem).
  • Transparentny winyl oraz kolorowe wykończenie są odporne na ścieranie, odkształcenia i ekstremalne temperatury, by gwarantować trwałość i komfort używania.
  • Wymiary (wysokość x długość x szerokość): 10 x 18 x 10 cm.
  • Rozwiń
  • Kosmetyczki KACASE są szyte w niewielkich partiach. Okres oczekiwania na wysyłkę zamówienia wynosi od 3-10 dni roboczych.
  • Darmowa dostawa od 500 zł
Netto 80.49
Podatek VAT 18,51
Brutto 99.00
Autorski wzór

Specyfikacja

Wymiary

10 x 18 x 10 cm (wysokość x długość x szerokość)

Wykończenie

Czarne

Opis

TRANSPARENTNE WYKOŃCZENIE GWARANTUJE IDEALNĄ ORGANIZACJĘ KOSMETYKÓW

Przeźroczyste wykończenie Kosmetyczki umożliwia natychmiastową identyfikację zawartości, co niezwykle usprawnia pracę oraz odprawę bagażową na lotnisku. Przemyślany rozmiar i kwadratowy kształt z centralnie umieszczonym zamkiem błyskawicznym i wzmocnionym dnem, zapewnia wygodny dostęp i optymalną pojemność. Wykonana z wysokiej jakości materiałów i ręcznie szyta, by gwarantować trwałość i komfort używania. Wysokiej jakości transparentny winyl oraz kolorowe wykończenie są odporne na ścieranie, odkształcenia i ekstremalne temperatury oraz łatwe do zmywania i utrzymania w czystości. Założycielka marki zadbała, by powierzchnia Kosmetyczki była w pełni zmywalna płynem micelarnym lub delikatnym mydłem. Usuwanie zabrudzeń nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy przetrzeć na mokro, wytrzeć do sucha i kosmetyczka jest od razu gotowa do użytku.

Produkty z kategorii Kosmetyczki

Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Oceń

0/5
Ilość ocen:
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię

Profesjonalny zestaw makijażysty - transparentne torby, kosmetyczki i etui.

Praca makijażysty wymaga szybkości, sprawnego działania i praktycznych rozwiązań. Ciągły pośpiech, zmiany miejsca pracy i podróże, którym towarzyszy nieustannie przenoszenie kosmetyków, wymagają funkcjonalnych akcesoriów. Transparentne akcesoria KACASE to odpowiedź na wszystkie potrzeby makijażysty, które doceni każdy profesjonalista.

fundusze.jpg