KACASE Profesjonalna kieszonka transparentna

Oceń produkt

  • Unikatowy kształt przypominający żagiel z centralnie umieszczonym zamkiem błyskawicznym zapewnia wygodny dostęp do podręcznych kosmetyków i optymalną pojemność.
  • Idealna w pracy makijażystów, wizażystów, stylistów fryzur oraz w podróży, szczególnie podczas kontroli bagażowej na lotniskach.
  • Przeźroczyste wykończenie umożliwia natychmiastową identyfikację zawartości, co usprawnia codzienne użytkowanie.
  • Wysokiej jakości materiał łatwy do utrzymania w czystości (pełna zmywalność płynem micelarnym lub delikatnym mydłem).
  • Transparentny winyl jest odporny na ścieranie, odkształcenia i ekstremalne temperatury, by gwarantować trwałość i komfort używania.
  • Wymiary odpowiednie w pracy oraz do noszenia w damskiej torebce (wysokość x długość x max szerokość): 7,5 x 26 x 12 cm.
  • Rozwiń
  • Kosmetyczki KACASE są szyte w niewielkich partiach. Okres oczekiwania na wysyłkę zamówienia wynosi od 3-10 dni roboczych.
  • Darmowa dostawa od 500 zł
Netto 56.10
Podatek VAT 12,9
Brutto 69.00

Specyfikacja

Wymiary

7,5 x 26 x 12 cm (wysokość x długość x max szerokość)

Wykończenie

Transparentne

Opis

FUNKCJONALNY, WYJĄTKOWY KSZTAŁT I TRANSPARENTNE WYKOŃCZENIE GWARANTUJĄ IDEALNĄ ORGANIZACJĘ KOSMETYKÓW

Unikatowy kształt Kieszonki przypominający żagiel z centralnie umieszczonym zamkiem błyskawicznym zapewnia wygodny dostęp do podręcznych kosmetyków i optymalną pojemność. Przeźroczyste wykończenie umożliwia natychmiastową identyfikację zawartości, co niezwykle usprawnia także odprawę bagażową na lotnisku. Wykonana z wysokiej jakości materiałów i ręcznie szyta, by gwarantować trwałość i komfort używania. Transparentny winyl jest odporny na ścieranie, odkształcenia i ekstremalne temperatury oraz łatwy do zmywania i utrzymania w czystości. Założycielka marki zadbała, by powierzchnia Kosmetyczki była w pełni zmywalna płynem micelarnym lub delikatnym mydłem. Usuwanie zabrudzeń nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy przetrzeć na mokro, wytrzeć do sucha – i Kieszonka jest od razu gotowa do użytku.

Produkty z kategorii Kosmetyczki

Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Oceń

0/5
Ilość ocen:
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię

Profesjonalny zestaw makijażysty - transparentne torby, kosmetyczki i etui.

Praca makijażysty wymaga szybkości, sprawnego działania i praktycznych rozwiązań. Ciągły pośpiech, zmiany miejsca pracy i podróże, którym towarzyszy nieustannie przenoszenie kosmetyków, wymagają funkcjonalnych akcesoriów. Transparentne akcesoria KACASE to odpowiedź na wszystkie potrzeby makijażysty, które doceni każdy profesjonalista.

fundusze.jpg